Najnowszy

Potwierdzone szkolenia i konferencje

Uprzejmie zapraszamy I Menedżerów do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Dyplomacja i takty w trudnych sytuacjach - wyjazdowy cykl weekendowy, hotel „Pod Reglami” w Polań

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Wspólnie z Fundacją Training Projects zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie „Biznes społeczny”. W ramach prowadzonego cyklicznie projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mogą dostać od fundacji nieodpłatne warsztaty edukacyjne – jako nagrodę w rewanżu za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Na razie kursy rozlosowano wśród kilkunastu spółek – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca wylosowywana jest jedna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Nagrodzony pracodawca będzie miał możliwość wybrać lokalizację kursu, najepszą dla swoich ludzi datę, a przede wszystkim - tematykę konferencji. Paleta opcji jest spora: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez zarządzanie w biznesie albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Do tej pory z oferowanego wsparcia skorzystali: Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Białymstoku, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Głownie, Spółdzielnia Socjalna Usługowo-Handlowo-Produkcyjna w Byczynie, P.H.U. EXPRESS Andrzej Czubek.

Nagrodzone akcje: Kształcenie dorosłych: Studenci - Seniorzy: ICT a międzypokoleniowa komunikacja, Komputerowy ekspert-podnoszenie kwalifikacji pracowników w powiatach ryckim i puławskim, Profesjonalny pracownik biurowy - kompleksowy program szkoleń osób po 45 roku życia, Wykwalifikowany pracownik 45 plus. Kursy i szkolenia zawodowe w Gminie Krakowa, Akademia III wieku w Małdytach

Szkolenia dla zwycięzców w tym programie charytatywnym prowadzimy w ośrodkach szkoleniowych, które zgodziły się udostępnić gratis sale. Zielony Rumak w Bieszczadach i Polski Kasztel w Krapkowicach.

Naszym partnerem w tym projekcie jest firma eduacyjna Instytyt Biznesu z Chorzowia. To pierwszy polski certyfikowany dostawca w zakresie gier menedżerskich, wydarzeń integracyjnych i niektórych treningów rozwoju osobistego. W konsorcjum polecamy naszym klientom następujące narzędzia:

- Profesjonalne gry biznesowe z dziedziny zarządzania projektem, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, efektywności osobistej, LEAN manufacturing i negocjacji

- projekty integracyjny o zdecydowanie edukacyjnym zabarwieniu – scenariusze wspierające umiejętności pracy w zespole, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy rozwiązywania konfliktów.

- Treningi biznesowe z takich dziedzin jak: komunikacja międzykulturowa, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, przywództwo, motywowanie, radzenie sobie ze stresem, oraz tematyka sprzedażowa

Jako partner tej firmy możemy zaproponować rabat na powyższe usługi – 45% dla każdego kto powoła się na nas. Ponadto dla każdego z klientów zrealizujemy na życzenie program doradczo coachingowi wspierający wdrażanie efektów szkolenia.


Tagi: