Najnowszy

Potwierdzone szkolenia i konferencje

Uprzejmie zapraszamy I Menedżerów do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Dyplomacja i takty w trudnych sytuacjach - wyjazdowy cykl weekendowy, hotel „Pod Reglami” w Polań

Czytaj więcej...

Programy dla dzieci – wyjazdy do USA

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Nasi konsultanci realizują warsztaty i notyfikacje standaryzacyjne dla gimnazjalistów migrujących wraz z opiekunami prawnymi do Ameryki lub Wielkiej Brytanii. Umożliwiają one na uznawaną przez instytucje edukacyjne relokację do tamtejszej placówki szkolnej. W tym semestrze realizowaliśmy m.in. te warsztaty: 

Charakterystyka programów nr N48/UK:

Szkolenia IB Chemistry przygotowują do testu International Baccalaureate Chemistry na poziomie standardowym lub wyższym. Zgodnie z ogólnym celem seminariów IB Experimental Sciences, IB Chemistry promuje zrozumienie faktów, wzorców i zasad leżących u podstaw dziedziny chemii; krytyczna analiza, ocena, przewidywanie i generowanie informacji naukowych i hipotez; ulepszona umiejętność komunikowania pomysłów naukowych; oraz świadomość wpływu chemii i postępu naukowego w chemii zarówno na społeczeństwo, jak i kwestie o znaczeniu etycznym, filozoficznym i politycznym. Treść kursu jest różna, ale obejmuje również badania dotyczące chemii ilościowej i organicznej; struktura atomowa, okresowość, wiązanie, energetyka, kinetyka, równowaga, kwasy i zasady, utlenianie i redukcja oraz pomiar i przetwarzanie danych. Eksperymenty laboratoryjne są istotną częścią tych kursów.

Oficjalne tłumaczenie wymogów kursów nr P81/USA:

Programy AP Physics C przygotowują do egzaminów Kolegium Wydziału Fizyki C: Elektryczność i Magnetyzm oraz Fizyka C: Mechanika. Warsztaty te są równoległymi kursami fizyki na poziomie college'u, które służą jako częściowy fundament dla kierunków ścisłych lub inżynieryjnych, a przede wszystkim koncentrują się na mechanice, elektryczności i magnetyzmie, z równym jednakowym naciskiem na te dwa obszary. Zobacz kody SCED 03163 i 03164, aby uzyskać szczegółowe opisy treści.

Charakterystyka programów nr K89/USA:

Ogólne Warsztaty matematyki stosowanej wzmacniają ogólne umiejętności matematyczne, rozszerzają te umiejętności, aby uwzględnić pewne zagadnienia z zakresu algebry i algebry, i wykorzystują te umiejętności w różnych praktycznych zastosowaniach konsumenckich, biznesowych i zawodowych. Tematy zajęć zawierają zwykle liczby wymierne, pomiar, podstawowe statystyki, proporcje i proporcje, podstawową geometrię, formuły i proste równania.

Formalna definicja kursów nr N57/UK:

Szkolenia te mają ten sam cel, co Kursy literatury ogólnej (w celu poprawy umiejętności językowych uczniów i umiejętności krytycznego myślenia), ale wykorzystują wybraną literaturę do zbadania określonego tematu wyrażonego z kilku punktów widzenia. Takie tematy mogą obejmować The American Dream, Society and Self, Exploration, War and Peace i tym podobne.

Charakterystyka kursów nr K58/USA:

Nauki o Ziemi / Kosmosie (przed-do-wtórne) uwzgledniają w programie podstawowe zasady nauki o ziemi i kosmosie. Mogą to być tektonika płytkowa, skały i cykl skalny, pogoda, prądy oceaniczne, ruchy Ziemi, księżyca i planet, elementy galaktyki i wszechświata lub inne tematy zgodne ze stanowymi standardami akademickimi dla nauki o Ziemi i kosmosie.

Oficjalne tłumaczenie wymogów programów nr L24/USA:

Indywidualna Technika-Wokalne Programy Muzyczne dostarczają instrukcji i zachęcają do udoskonalenia technik wokalnych innych niż umiejętność śpiewania w grupach. Programy te mogą być prowadzone indywidualnie lub w małych grupach. Formalne i nieformalne występy mogą być częścią programu instruktażowego.

Charakterystyka kursów nr B63/UK:

Warsztaty czytania (klasa 7) opierają się na wcześniejszej wiedzy i umiejętnościach czytania oraz mogą podkreślać użycie języka dla różnych efektów, w różnych kontekstach i do różnych celów. Konkretna zawartość zależy od standardów stanowych dla klasy 7.Tagi: