Najnowszy

Potwierdzone szkolenia i konferencje

Uprzejmie zapraszamy I Menedżerów do wyboru jednego z potwierdzonych już terminów kursów: Dyplomacja i takty w trudnych sytuacjach - wyjazdowy cykl weekendowy, hotel „Pod Reglami” w Polań

Czytaj więcej...

Kim jestem

Autor: admin
Data publikacji: 05.06.2018

Optymalizacja zasobów ludzkich oraz wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, przy jakich większość kadry kierowniczej popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do pracowników czy pokazywanie na każdym kroku swojej wyższości to tylko niektóre przewinienia, jakie spotyka się bardzo często w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą pozostawiają wiele do życzenia, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. W swojej pracy w pierwszej kolejności zaczynam się skupiać na podejściu w całościowym wymiarze, zajmując się pełnym obszarem w dłuższym przedziale czasu. Tym sposobem mogę spojrzeć na firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i dostosować do tego wszelkie działania.


Z pewnością przydatne jest w wykonywaniu pracy zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi psychologiczne studia na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalnością związanej z psychologią pracy. Po zakończeniu nauki na uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, zapisując się na dodatkowe kursy z dziedziny zarządzania zasobami pracy, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę wykazywać się pełnym profesjonalizmem w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z prywatnymi firmami i korporacjami, oraz z administracją, urzędami i fundacjami. Pracuję z podmiotami, które obsługuję w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Mogę się również zajmować wdrażaniem w pełnym wymiarze sposobów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, a także z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Bardzo lubię się dzielić swoimi umiejętnościami, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla specjalistów zajmujących się Human Resources oraz licznych publikacji w prasie branżowej.


Rozpoczęcie współpracy ze mną to między innymi ochrona informacji o wszelkich sprawach, zaufanie moich klientów to dla mnie kluczowa sprawa. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, pomagam w wytyczeniu nowych standardów  oraz optymalizuję całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty połączone ze szkoleniami, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do lepszej pracy.Tagi: